Facebook Beğen ve Twitter Takipçi sayısını Arttırma


facebook beğen ve twitter takipçi arttırma

Facebook Beğen ve Twitter Takipçi Arttırma

Facebook’da sayfa beğenilerini ve Twitter’da takipçi sayısını arttırmak, sosyal medyanın giderek daha da önemli hale geldiği son yıllarda aynı şekilde önem kazanıyor. Tabii bu durum, yeni bir sosyal sayfanın başlangıçta milyonlarca sayfa arasından sıyrılıp yükselmesini de oldukça zor bir hale getirebiliyor. Her ne kadar etkili bir sosyal medya kullanımı aynı şekilde etkili içerik ve ürünlere bağlı olsa da, online hit arttırma sistemlerinin giderek daha da yaygın bir şekilde kullanıldığı gerçeği değişmiyor. Bu noktada, twitter, facebook, google plus, youtube ve diğer sosyal sitelerdeki sayfalar için hit sağlayan online servisleri inceleyelim.

 

hitbook

hitbook

Türkçe içerik ve kullanıcı alt yapısına sahip olan sitede facebook, twitter, google plus, youtube ve Web siteler için hit arttırma seçenekleri bulunuyor. Üye olduktan sonra hediye edilen kredilere ek olarak diğer sayfaları beğendikçe kazandığınız kredileri kendi sayfalarınızın beğenisini arttırmak için kullanabiliyorsunuz.

 

addmefast

addmefast

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu site de aynı şekilde pek çok servis bulunmakta. Facebook sayfa, Twitter takipçi, Google +1, Google çerçeve (Circle), Youtube gösterim, Youtube abone sayısı gibi beğeni arttırma modülleri yanı sıra Web siteleri için de hit arttırma sistemi bulunmakta. Günlük ödül sistemi ile her gün 100 puan kazanmak da mümkün.

 

traffup

traffup

Bu sitede ise Twitter takipçi sayısı arttırmanın yanı sıra Retweet ve Web site modülleri de sunmakta. Kolay ara yüzü ve geniş üye altyapısı ile kaliteli hizmet veriyor.

 

twiends

twiends

Türk ve yabancı kullanıcı alt yapısı olarak twitter takipçi arttırma alanında tartışmasız en büyük ve popüler sitelerden biri. Sadece takipçi sayısını arttırmak üzerine kurulmuş bu sistem ile kayıt olduktan sonra diğer kullanıcıları takip ederek kazandığınız puanlar (seeds) ile kendi takipçi sayınız hemen arttıra bilirsiniz. Ayrıca siteye yaptığınız günlük her ziyaret için 10 kredi verilmekte.

 

addsocials

addsocials

Benzer siteler ile aynı şekilde hizmet veren bu sitede de yine belli başlı sosyal ağlar ve Web site hiti arttırmak için modüller bulunmakta.

 

sosyalhit

sosyalhit

Türkçe yapıda ve yine yerli üye alt yapısına sahip olan bu sitede de çeşitli sosyal sayfalar için takipçi arttırma hizmeti veriliyor.

 

youlikehits

youlikehits

Popüler sosyal sitelere ek olarak myspace, stumbleUpon, digg ve Web site modülleri ile üyelerinin sayflarına takipçi sağlayan başka bir site.

 

followlike

followlike

Oldukça geniş bir sosyal platform desteğine sahip olan bu sitede blogger, facebook, flicker, google, instagram, linkedin, reverbnation, soundcloud, tumblr, twitter, vimeo, vk, youtube gibi sosyal siteler için beğeni ve takipçi arttırmanın yanısıra diggo, delicious, friendfeed, pinterest, reddit, stumbleupon gibi sosyal imleme siteleri ve web site modülleri sunulmakta.

 

tweers

tweers

Twitter takipçi sayısını arttırmak üzere kurulmuş ve hem Türk-yabancı üye çeşitliliğine sahip oldukça popüler bir site. Yapmanız gereken tek şey; kayıt olup diğer üyelerin hesaplarını takip etmek ve kazandığınız puanları kendi takipçi sayınızı arttırmak için kullanmak.

 

letusfollow

letusfollow

Bu sitede de belli başlı popüler sitelere ek olarak facebook abone, youtube kanal/gösterim/abone, digg, pinterest/repin, google çevre/+1 ve Web site hit gibi oldukça geniş seçenekte hizmet vermekte.

 

socialclump

socialclump

Bu site de benzerleri ile aynı şekilde bir yapıya sahip ve sosyal sayfalarınız için beğeni/takipçi arttırma hizmeti sunmakta.

 

fan slave

fan slave

Son olarak, Türkçe içeriğe sahip başka bir site olan fanslave. Bu sitede diğer sitelerden farklı olarak, üyeler istediğinde hit arttırmak yerine kazandıkları kredileri nakit olarak alabiliyor. 3000 krediye ulaşıldığında 15 euro gibi bir rakamı hesabınıza almanız mümkün.

 

Not: Siteler denenmiştir ve bazı linkler referanslıdır. Bu sistemlerden sürekli fayda sağlamak için aynı şekilde takip etmek gereklidir. Ayrıca önerim, sosyal sayfalarınıza belli bir ivme kazandırmak için kullandıktan sonra bırakın ve bu tür siteleri kullanırken mutlaka ETİK kurallara uyun. Yoksa kaş yaparken göz çıkarma durumuna düşmek işten bile değil.

49 responses to “Facebook Beğen ve Twitter Takipçi sayısını Arttırma

 1. merhaba ben addmefast kullaniyorum,gercekten oldukca kullanisli ve takipciler sonradan takibi birakmiyor.Ben kullana bilecegim bir site daha ariyorum,reklam twiti gondermeyecek ve guvenilir bir yer olsun,Siz daha cok hangisini tavsiye edersiniz?

  • Twitter için takip etmeyi bırakanlar her ne kadar klasik bir durum haline gelmiş olsada traffup ve twiends en popüler siteler. Ayrıca diğer siteler arasında twitter modülü olan addsocials, youlikehits, socialclump ve diğer Türk siteleri sosyalhit, hitbook öne çıkanlardan. Birkaç servisi aynı anda kullanarak hangisinin daha iyi olduğunu kendiniz gözlemleyebilirsiniz ama genelde hepsi birbirine yakın sonuçlar doğuracaktır.

 2. bir sorum daha olacak,biraz arastirdim ve tweetadder diye bir program varmis,onu biliyorsaniz hakinda yorumunuzu bekliyorum …sagolun

  • Evet o ve benzeri birkaç ücretli program var ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Nedeni, çok hızlı bir şekilde yükleme yaparak hesapların askıya alınmasına veya tamamen yasaklanmasına sebep vermeleri. Bu konuda twitter limitleri hakkındaki yazımı okumanızı tavsiye ederim.

 3. ben sadece birini istemisdim,yine kararsiz kaldim:(hepsini denersem spamlanma olabilir dediniz o yuzden riske girmek istemiyorum.yine de cok tesekkur ederim

  • Rica ederim. İlk söyelediğim twiends ya da traffup bu ikisinden birini deneyebilirsiniz. Twiends ile ayrıca isteğe bağlı olarak sadece Türk kullanıcılar tarafından takip edilme seçeneği de sunulmakta.

 4. sizi biktirmadiysam eger,hitbook agirdim kredim de var ama takipci vermiyor,bide addmefast gibi mesela fb,veya youtubedan kredi alib twitterda kullana bilecegim biyer istiyorum,lutfen yardimci olurmusunuz?…tesekkurler

 5. Merhaba yine ben,son bir soru daha yardimci olursaniz cok sevinirim…Twiends’de takip etdiklerimi sonra unfollow yaparsam sorun olur mu?Birde uygulamalardan kaldirirsam bazi siteler gibi yeniden girisim yasaklanir mi? tesekkur ederim

  • Takip ettiklerinizi doğrudan takip etmekten vazgeçmek yerine sizi takip etmekten vazgeçenlerin veya siz takip ettiğiniz halde bir süre sonra sizi geri takip etmeyenleri unfollow yapmanız daha iyi olur. Böylece fazla kural ihlali yapmamış olursunuz. Sürekli, yüksek sayısada ve kısa zaman içinde unfollow yapan hesaplar dondurulur veya tamamen yasaklanır. Sizi takip etmekten vazgeçenler veya geri takip etmeyenleri buradaki https://hakanertr.wordpress.com/2012/07/05/twitterda-takip-etmeyenleri-bulma/ konuda anlattığım servisler ile kolayca izleyebilirsiniz.

   Twiends’e önceden twitter kullanmadan site üzerinden de üye olunabiliniyordu fakat kaldırmışlar ve sadece twitter uygulaması ile giriş yapılabiliyor. Herhangi bir zararı olmadığı için uygulamayı kaldırmamanız daha iyi olur. Ayrıca, kendi içinde bir güven sistemi vardır (twust) ve sürekli unfollow yapanlar, yetersiz hesap bilgisine sahip olanlar ve twitter üzerindeki diğer hareketler vs. bağlı olarak kullanıcılara skor verir. Skor ne kadar yüksek olursa, takip edecek yüksek puanlı (seed) daha çok kişiyi gösterir ve bunun için de uygulamanın kaldırılmaması gerekir. Kendi puanınıza buradan bakabilirsiniz: http://twiends.com/twust

  • Sol menüdeki Sayfa/Site Ekle kısmından ekleniyor. O sayfaya girdikten sonra üstten hangi sosyal ağ için sayfa eklemek istiyorsan onun yanındaki yuvarlak bölümü işaretleyip alta bağlantısını girmen gerekiyor. Eğer facebook sayfası (profil sayfası değil) eklemeye çaılışyorsan önceden Facebook sayfanda bir kullanıcı adı almış olman gerekli (bu yukarıdaki tüm siteler için geçerli). Bunun için; Facebook sayfana giriş yaptıktan sonra üstte “Sayfayı Düzenle” açılır menüsü altından “Bilgileri Güncelle” ayarlarına gir. Sonra, kullanıcı adı bölümünden sayfan için bir ad belirle. Bu işlemi tamamlandıktan sonra sayfanın bağlantısının (URL) değiştiğini göreceksin. Artık sayfanın bu yeni bağlantısıyla (başında “https” yerine “http” kullan) hitbook ve diğer sitelere sayfanı ekleyebilirsin. Sayfanı ekledikten sonra yine sol menüdeki Sayfalarım/Sitelerim bölümüne gir ve sayfan için kredi ekle (yeşil yuvarlak + butonu). Ayrıca, siteni ekledikten sonra onaylanması yaklaşık 1 gün sürebilir.

 6. Merhaba.Ben yine sizi rahatsiz ediyorum ama,yardiminizi rica ederim…ben guvenli birde mumkunse uygun fiyata takipci satin almak istiyorum.Yabanci takipciler olabilir. Onereceginiz biryer var mi?

  • Doğrudan takipçi alım-satımı için yönlendirebileceğim güvenilir bir yer maalesef yok. Çeşitli forumlarda bunu yaptığını iddia eden kişiler olsada şahsen denemediğim için bilemiyorum fakat traffup veya twiends gibi güvenilir ve popüler sitelerden kredi satın alarak da takipçi sayınızı çok daha hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz. Her iki sitede de farklı fiyatlarda kredi paketi satışı yapılmakta.

 7. merhaba bir sorum olacak.Benım yapmak ıstegım facebook veya twıt. dısındakı farklı bır sosyal paylasım sıtesındekı gruplarımızın uye sayısını arttırmak.bunlardan biri vk.com.yukarıdakılerden hangısını önerirrsiniz.tesekkurlerhangisini önerir

  • vk.com hakkında bildiğim bir sistem maalesef yok. Genelde daha çok popüler siteler için bu tip servisler hazırlandığı için henüz bu site için benzer bir sistem ile karşılaşmadım. Onun dışında, örneğin youlikehits veya letusfollow gibi sitelerde ek olarak google plus, youtube, myspace, stumbleupon, digg, linkedin, soundcloud, reverbnation gibi ağlara destek sunulmakta.

 8. ayrıca bu web sayfaları ile yaptıgımız üye sayısı arttırma yönteminin kazndırdıgı üyeler ne kadar gercekçi.yardımlarınızı beklıyorum.

  • Gerçekçi derken eğer sahte üyeliklerden bahsediyorsanız, çok fazla değil. Genelde karşılıklı bir takipçi/beğeni arttırma kullanımda olduğu için çok fazla sahte hesap bulunmamakta. Ayrıca, arttırılan takipçi ve beğenilerin kalıcılığı da edindiğim deneyime göre en kötü ihtimalle %60 seviyesinde diyebilirim.

 9. bu kadar hızlı cevapladıgınız ıcın ozellıkle tesekurler..yukarıdakı web sıtelerını denemenın bır anlamı yok anladıgım kadarıyla.vk.com için işe yaramayacaklar sanırım ?

 10. tesekkürler.

  baska bır sorum olacak.belkı burası dogru sayfa degıl ama. web sitem için seo calısmaları yapmaya calısıyorum fakat pek yardımı oldugunu söyleyemem.googlede üst sıralara tırmanmak ıcın özel bir tavsiyeniz varmıdır ? wordpress ecosmo için.

  • Bu biraz da site bazında incelenmesi gereken ayrıntılı bir konu fakat zaman bulunca yakın bir tarihte en azından genel çerçeveleri belirleyen bununla ilgili bir makale yazmayı düşünüyorum. Şimdilik, mümkün olduğunca az eklenti ile tamamen özgün (herhangi başka bir siteden kopyalanmamış) içeriğe sahip, hedeflediğiniz anahtar kelimelerin orantılı bir şekilde yayıldığı bir site oluşturmanızı tavsiye ederim. Ayrıca sosyal ağları etkili bir şekilde kullanarak en azından bu sitelerden backlink almanız faydalı olacaktır (spam yapmadan).

 11. sitemizdekı bilgi paylasımları tamamen bızım tarafımızdan yazıldı fakat amacı aracılık yapmak oldugundan sıtedekı gorseller farklı markaların logoları v.s. ıle sekıllendırıldı. bu olumsuz etkılermı ?

 12. merhaba ,bu konuyla pek ilgisi yok ama bir konuda yardimci olursaniz sevinirim.Ben facebook profilimde uygulamalar bolumunde Twitter profilimin de gozukmesini istiyorum.Bunu sayfala nasil yapiliyor ogrendim ama profile nasil bilmiyorum.yada yapmak oluyormu? …tam olarak demek istedigim ,mesele su sayfaya girince twitter yeri var ve basinca twitleri cikiyor,bunu facebook profillerinde yapmak mumkunmu? http://www.facebook.com/MajidHasanlisblog?ref=stream

  • Maalesef facebook böyle bir imkan sunmuyor. Ancak bir sayfa açar veya mevcut profili bir sayfaya dönüştürürseniz bu tip sekme uygulamaları ekleyebilirsiniz. Onun dışında, twitter içinde profil ayarlarından (https://twitter.com/settings/profile) facebook ile bağlantı kurarsanız tweet güncellemeleri fb profilinizde yayınlanır.

 13. Takipcidevi.com da bu siteye kesinlikle eklenmeli. sadece türk kullanıcılara hitap eder reklam yapmaz sizin adınıza paylaşımada bulunmaz. kesinlikle böyle sitelere ihtiyaç var.

  • Bu servisler genelde karşılıklı beğeni yapılması mantığı ile çalışır. Mesela sen orada sayfa beğendikçe puan toplarsın ve o puanlar senin fan sayfanı beğenenlere verilir. Hemen çok sayıda beğeni alamazsın, zamanla olur.

 14. Merhabalar Arkadaşlar
  Takipci Artırma Uygulamamız
  Genel Özelikler:
  Ücretsiz Özelikler:
  • Kredili Sistemle Çalışır Ücretsizdir.
  • Referans Sistemi İle Sınırsız Kredi Kazanabilirsiniz.
  • Reklam İçermez (Tweet, Retweet, Favori)
  • Cinsiyet Secme özelliği ile kredi kazanabilirsiniz.
  • 1 Kredi 1 Takipciye Eşittir. Kredileriniz Boş Yere Gitmez.
  Ücretli Özelikler:
  • Gold Üyelik Aktifdir. (Kimseyi Takip Etmezsiniz).
  • Gold Üyelik İle Cinsiyete Göre Takipci Belirliyebilirsiniz
  • Gold Üyelikte 2x(100) Kredi Kazanırsınız. (Normal Üye’ye Göre)Girmeseniz birgün ertesi güne kredileriniz aktarılır.

  Not: Şifre Vermenize Gerek Yoktur Twitter Api Uygulamamızı İzin Vermeniz Yeterlidir.

  Fazla Sözü Uzatmadan İşte Uygulama Sayfamız
  http://www.takipciyurdu.com

 15. Arkadaşlar artık böyle uğraşmayın yani Begenisepeti Likeme Çok Kullanışlı siteler hem flood atmıyo falan yani 😀 ben likeme ile begenisepetini öneriyorum.

↓ Yorum yazmak için tıklayın ↓

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s