13 responses to “contact-form-with-captcha-ayarlar

   • benim sitemin adı da sizinki gibi enngame.wordpress.com şimdi sitenin admin paneline girince sağ tarafta yukarıda Upgrade to Pro yazıyor Ona tıklayınca 99.00 $ lık bişe çıkıyor şimdi bunu aldık diyelim site wordpress.org mu oluyor ?

    • Hayır. wordpress.org buradaki gibi (com) bir hazır blog platformu değildir. Sadece wordpress yazılımını indirip dışarıdan kendi satın aldığınız sunucuya el ile kurulumunu yaparsınız. Tüm tema ve eklentileri de aynı şekilde indirip FTP programlarıyla satın aldığınız sunucuya yüklersiniz. Burada ise (com) herşey hazırdır fakat kısıtlamalar vardır. Size sunulan özelliklerin dışına çıkamazsınız. Yukarıda linkini verdiğim yazımda ayrıntıları yazmakta. Upgrade ile şuan ki özelliklere ek olarak kişisel css kodu ekleyebilme, kişisel alan adı, videopress (video barındırma), no-ads (reklamlar kalkar) ve 10GB ekstra alan özelliklerine sahip olursunuz.

   • Evet, sorun büyük ihtimalle bağlı bulunduğunuz sunucunun mail fonksiyonu ile ilgili. WP Mail SMTP adlı eklentiyi kurup deneme yapabilirsiniz. Ayrıca, eklentiyi kaldırıp yeniden yüklemeyi veya diğer eklentiler kapalıyken mesaj göndermeyi de deneyebilirsiniz.

  • Konuda da belirttiğim gibi; wordpress yönetici panelinden yeni bir sayfa oluşturun ve oluştururken yazı editöründen [cfwc] kısa kodunu ekleyip sayfayı yayımlayın. Bu oluşturduğunuz sayfayı menü öğesi veya bileşen olarak sitenizde kullanabilirsiniz.

 1. Merhabalar bu form hakkında en düzgün ve adım adım açıklama yapan tek site bu konuda gerçekten teşekkür ederim.Formu doldurup yolladıktan sonra böyle bir sorun çıkıyor.
  Warning: mail() [function.mail]: SAFE MODE Restriction in effect. The fifth parameter is disabled in SAFE MODE in /home/keyifley/public_html/wp-content/plugins/contact-form-with-captcha/cfwc-form.php on line 51

  • Merhaba, bu sunucu taraflı bir sorun. Hosting şirketinizle görüşüp “Safe Mode” (güvenli mod) özelliğini kapalı konuma getirmelerini istemelisiniz.

 2. merhaba yazı için teşekkürler. birçok mail adresi girişi yaparak denedim fakat her seferinde bu sorunla karsılasıyorum. yardımcı olursanız sevinirim
  Can’t send email to Administrator. Please try later

  • Bana hiç denk gelmedi fakat bu sorunun daha önce de farklı sunuculara sahip kullanıcılar tarafından yaşandığı söylenmekte. Sunucunun SMTP e-posta istemci işlevinin düzgün olarak kurulmaması ile ilgili ortaya çokan bir sorun. Bu konuda sunucu teknik desteği ile iletişim kurarak sorunu anlatırsanız yardımcı olurlar. Ayrıca, herhangi bir eklenti çakışmasının önüne geçmek için kullandığınız diğer tüm eklentileri etkisiz konuma getirerek deneme yapın.

↓ Yorum yazmak için tıklayın ↓

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s